KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486137
nr 1348 6137
Birger Andersson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 48x38 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:43:25
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr